Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności     AKCEPTUJĘ

KINO NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

PRZEPRASZAMY

Banksterzy 

SPRZEDAŻ ONLINE

Ważne informacje

Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 2 godzin od momentu rezerwacji biletów. Wszystkie nieopłacone rezerwacje zostaną anulowane na 2 godziny przed rozpoczęciem seansu. Po dokonaniu płatności bilet zostanie do Państwa dostarczony za pomocą poczty elektronicznej.

Akceptujemy: wydrukowany bilet, bilet w telefonie. Istnieje również możliwość wydrukowania biletu w kasie kina przed seansem.

Zmiany zasad kupowania biletów w związku z COVID-19

Kupując bilet Klient oświadcza, że nie jest na kwarantannie, że jest zdrowy, oraz że zobowiązuje się do przestrzegania warunków dotyczących imprez wg GIS.

SEANSE DLA DOROSŁYCH

Zgodnie z obowiązującymi przepisami udostępnione są miejsca naprzemiennie.

Rzędy 5 i 7 przeznaczone są dla osób pozostających we wspólnym gospodarstwie i dla osób z niepełnosprawnością z opiekunem. Prosimy o pozostawianie jednego wolnego miejsca. Rezerwacje pojedynczych miejsc w rzędach 5, 7 zostaną zmienione.

SEANSE DLA DZIECI

Z uwagi na fakt, iż dzieci do lat 13 mogą siedzieć z rodzicami udostępniliśmy całe rzędy. Prosimy o pozostawianie jednego wolnego miejsca.

Kino zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.