Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności     AKCEPTUJĘ

Godzilla i Kong: Nowe imperium 

O FILMIE

Anita Lipnicka - Koncert

Koncert | Od b.o. lat | 90 min. | | PL

Po 6 latach od wydania albumu "Miód i dym", Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem! O tym, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, dowiecie się z jej nowej płyty zatytułowanej "Śnienie", która swoją premierę będzie miała 3 listopada 2023. Tuż po ukazaniu się na rynku albumu, artystka wyruszy w trasę, by odwiedzić z koncertami ponad 40 miast w całej Polsce! Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków. "Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!" - tak swoje występy zapowiada Anita.

Produkcja
Polska
Rok produkcji
2023
Reżyseria
Mateusz Sołtysik - realizacja dźwięku, Piotr Mrowiec - realizacja światła
Scenariusz
Paweł Talaga - scenografia, kostiumy
Obsada
Anita Lipnicka - wokal, Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe Bartek Miarka - gitary, Kamil Pełka - bas Łukasz Sobolak - perkusja, Bartosz Pernal - puzon Dominik Gawroński - trąbka

ZOBACZ RÓWNIEŻ